HOLIS - ORIĢINĀLDIZAINI | Dizaina darbnīca

JMG druka – dizaina darbnīca

Par mākslinieku

HOLIS

HOLIS – mākslinieks ar raksturu. Mērķtiecīgi un ambiciozi, uzstādot sev lielus izaicinājumus, virzījies un attīstījies vizuālās mākslas pasaulē.
Sācis savas mākslinieka gaitas kā graffiti mākslinieks pirms vairāk kā 15 gadiem, atpazīstams ar daudzviet sastopamiem STREET ART darbiem pilsētvidē.
Šobrīd startē spray art tehnikā un brīvi sevi izpauž un izjūt grafikas stilā.
2017. gadā sācis veidot savu apģērbu līniju, sadarbībā ar JMG Dizaina darbnīcu, kurā izmanto savus labākos darbus un rada jaunus apģērbu dizainus.
Holis darbi atpsoguļo vidažādāko krāsu gaumīgus salikumus. Krāsas ir spilgtas, košas, kas kā kontrasts izceļ būtiskāko darbā.
Sava rokraksta izkopšanā pavadīti jau trīsdesmit gadi ilgas darba pieredzes, treniņi, sava stila meklējumi. Holis rokrakstu atpazīs jebkurš, kas reiz iepazinies ar mākslinieka darbiem.
Mākslinieks par sevi saka: “Jaunas iespējas un neredzētu tehniku izmēģināšana man ir izaicinājumus, no tā es nekad neatsakos. Tikai izmēģinot un iepazīstot nezināmo, iespējams nonākt pie lieliskiem atklājumiem un savas radošās izpausmes pilnveidošanas. Strādāju gan ar maza formāta, gan lieliem pasūtījumu darbiem.

Ielādējas…
  • Grozā nav neviens produkts.