Distances līgums | Dizaina darbnīca

JMG druka – dizaina darbnīca

Interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas noteikumi

 

 

 1. Pirms sākt lietot SIA „JMG druka” (reģistrācijas Nr.40103524105, adrese – Nometņu iela 6-9, Jūrmala, LV-2016) interneta vietni veikals.jmgdruka.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

 

 1. Ar interneta vietni veikals.jmgdruka.lv tiek saprasta SIA „JMG druka” izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese veikals.jmgdruka.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

 

 1. Apmeklējot interneta vietni veikals.jmgdruka.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

 

 1. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni veikals.jmgdruka.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

 

 1. Informējam, ka SIA „JMG druka” interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas laikā.

5.1. Lietotājam ir tiesības pieprasīt no SIA “JMG druka” labot neprecīzus personas datus vai nepilnīgi personas dati tiktu papildināti.

5.2. Lietotajam ir tiesības pieprasīt savu personas datu izdzēšanu, ja lietotājs atsauc savu piekrišanu, uz kuras pamata veikta apstrāde.

 

 1. SIA „JMG druka” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv.

 

 1. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni veikals.jmgdruka.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

 

 1. Interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „JMG druka” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

 

 1. Lai kļūtu par interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

 

 1. Katram interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

 

 1. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv par dažāda veida aktualitātēm. Lietotājam ir tiesības atrakstīties no informācijas saņemšanas.

 

 1. SIA „JMG druka” neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas laikā.

 

 1. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „JMG druka” interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar SIA “JMG druka” personālu. Kontaktinformācija atrodama sadaļā: Kontakti.

 

Interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv norādīto kārtību.

 

 1. Neizmantojiet interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SIA „JMG druka” ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas noteikumiem.

 

 1. Pieprasot SIA “JMG druka” vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz pasutijumi@jmgdruka.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar SIA “JMG druka”, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz veikals.jmgdruka.lv tālruņiem: 28236606, 67512222.

 

 1. SIA „JMG druka”, konstatējot interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā SIA „JMG druka” distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

 

 1. Interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv starpniecību.

 

 1. Interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir SIA „JMG druka” īpašums.

 

 1. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „JMG druka” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA “JMG druka” ir tiesīgs nosūtīt informāciju, par veikals.jmgdruka.lv un SIA “JMG druka” sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, atrakstoties no jaunumu saņemšanas, noklikšķinot uz e-pasta saites vai nosūtot informāciju uz e-pastu: pasutijumi@jmgdruka.lv

 

Interneta vietnē www.eveikals.jmg.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 

 1. SIA „JMG druka” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

 

 1. Lietojot interneta vietni veikals.jmgdruka.lv, piekrītat, ka SIA „JMG druka” vai jebkura trešā persona, kas darbojas veikals.jmgdruka.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

22.3. veikals.jmgdruka.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

22.4. IP adreses,

22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu veikals.jmgdruka.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

 

 1. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv, tiek izmantoti, lai nodrošinātu pasūtītā pakalpojuma izpildi vai preces ražošanu. Pēc pasūtījuma izpildes klienta iesūtītie dati netiek dzēsti, lai saglabātu lietotāja pasūtījuma vēsturi. SIA „JMG druka” neuzglabā klienta iesūtīto materiālu, ja pasūtījumu vēlas atkārtot tad jāveic jauns pasūtījums un jāiesūta vēlreiz materiāli apstrādei.

 

Interneta www.eveikals.jmg.lv privātuma un autortiesību aizsardzība.

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv ievadītos datus, SIA „JMG druka” var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas noteikumiem.

 

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču piegādes nosacījumiem.

 

 1. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.
 2. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA “JMG druka” vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski čatā interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

 

 

Interneta www.eveikals.jmg.lv pasūtījuma apmaksas, piegādes, atcelšanas noteikumi.

 1. interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv ir pieejami trīs pasūtījuma apmaksas veidi.

 

 1. 1. Ja, esiet patstāvīgs klients un esiet izveidojis savu profilu reģistrējoties veikals.jmgdruka.lv interneta vietnē varat izvēlēties norēķināšanos uz vietas veikalā (Jūrmalā, Nometņu iela 6-9, LV-2016) – jāizvēlas opcija: Maksāšu uz vietas veikalā.

 

28.2. Ja, esiet jauns klients vai arī nevēlaties saņemt preci uz vietas veikalā, bet ar piegādi tad izvēlaties – Veic maksājumu ar savas bankas karti. Pēc maksājuma veikšanas Jūsu norādītajā e-pastā atnāks pasūtījuma apstiprinājums. Ja, šādu apstiprinājumu nesaņemat tad aicinām pārbaudīt savu bankas kontu vai darījums ir noticis. Ja, darījums nav noticis pārbaudiet vai karte ir aktivizēta drošiem pirkumiem internetā vai sazinieties ar savas kartes izsniedzēj bankas pārstāvi.

 

28.3. Ja, nevēlaties veikt maksājumu uzrādot savas kartes datus, tad izvēlaties opciju: Bankas pārskaitījums. Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīti rekvizīti uz kuriem jāveic pārskaitījums. Pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc tā apmaksas.

 

 1. Ja pasūtījums ir apstiprināts, mainīt preču izmērus, modeļus vai krāsas nav iespējams.

 

 1. Pasūtījuma anulēšana/ koriģēšana ir iespējama tikai tad, ja pasūtītās preces nav izpārdošanas vai akcijas preces un saņemšanas veids ir izvēlēts: STANDARTA SAŅEMŠANA. Ja, esat atzīmējuši kādu no paātrinātā saņemšanas veida, tad pasūtījumu nav iespējams anulēt/koriģēt.

 

 1. SIA “JMG druka” sistēmā nav iespējas atlikt preču piegādi, ja pasūtījums jau izsūtīts

 

 1. Ja, esat izvēlējušies saņemt preci ar Omnivas pakomātu starpniecību un prece jau ir izsūtīta.

Omniva pakomātā sūtījums tiek uzglabāts 7 dienas. Kad atlikušas pāris dienas līdz uzglabāšanas termiņa beigām, saņēmējam tiek nosūtīta atgādinājuma SMS ziņa. Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiek izņemts, tas tiek nosūtīts atpakaļ Pārdevējam. Ja, preces netiek pieņemtas par to iepriekš rakstiski nebrīdinot Pārdevēju, Pārdevējs var pieprasīt segt visus Pārdevēja tiešos zaudējumus, kas saistīti ar preču piegādi un atgriešanu Pārdevējam.

 

 1. Ja, esat izvēlējušies piegādi ar Omnivas pakomatu starpniecību, SIA “JMG druka” atbilstoši Jūsu izvēlētajam piegādes laikam izsūta pasūtījumu ievērojot Omnivas pakomātu piepildīšanas laikus. Par tālāko piegādes veikšanas termiņu ievērošanu vai neievērošanu SIA “JMG druka” neatbild.

Interneta www.eveikals.jmg.lv atgriešanas noteikumi

34.Ja, esat izvēlējušies saņemt preci uz vietas veikalā (Jūrmalā, Nometņu iela 6-9, LV-2016), saņemot preci Jums ir iespēja atteikties no veiktā pasūtījuma, ja kvalitāte neatbilst gaidītam. Aizpildot atgriezšanas formu.

 

 1. Ja, gribat apmainīt saņemto preci pret citu (mainīt izmēru, krāsu vai modeli) SIA “JMG druka” nepiedāvā šādu iespēju, ja prece tiek sūtīta caur interneta vietni veikals.jmgdruka.lv – preču apmaiņa nav iespējama. Saņemto preci iespējams tikai atgriezt. Ja, preci izņemta uz vietas veikalā (Jūrmalā, Nometņu iela 6-9, LV-2016), tad preci ir iespējams mainīt. Attiecīgi piemaksājot starpību, ja pie maiņas veikšanas izvelētā prece ir dārgāka par iepriekšējo.

 

 1. Ja, vēlaties atgriezt preces, aizpildiet atgriešanas formu. Varat atgriezt visas Dizaina darbnīcas pārdotās preces 14 d.d. laikā izņemot plīstošas preces t. s. krūzes, šķivji u.c. plīstošas preces.
  Atgriežamās preces sapakojiet un sagatavojiet sūtīšanai vai arī atnesiet uz veikalu (Jūrmalā, Nometņu iela 6-9, LV-2016). Precei ir jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā (uz oriģinālās kastes nedrīkst rakstīt adresi, aplīmēt to ar līmlenti vai kā savādāk bojāt ārējo izskatu). Ja tiks saņemts sabojāts oriģinālais iepakojums un neatbildīs atgriešanas noteikumiem, prece pircējam tiks sūtīta atpakaļ.
  Atgriežamajām precēm ir jābūt ievietotām papildus aizsarg iepakojumā – transportēšanai piemērotā (piem. kastē vai aizsargājošā aploksnē), ja tiek transportēta.Aizpildot atgriešanas formu, varēsiet izprintēt atgriešanas dokumentu, kuru jāpievieno sūtījumam.

Sūtījumā ir jābūt:1. precei (ar etiķetēm, oriģinālā iepakojumā); 2. aizpildītam atgriešanas dokumentam.

 

 1. Ja, preci atgriežat caur Omniva pašapkalpošanās termināliem tad preču atgriešanas izmaksas nosedz sūtītājs.

 

 1. Nauda par atgrieztajām precēm tiek atgriezta 14 d. laikā, skaitot no preču pieņemšanas dienas mūsu noliktavā. Par atgriezto preču saņemšanu informēsim Jūs caur e-pastu.

 

Interneta www.eveikals.jmg.lv preces kvalitāte un bojātas preces saņemšana.

 

 1. SIA “JMG druka” veic kvalitātes kontroli pirms izsūtīšanas/nodošanas pircējam. Līdz ar to, ja prece un tās iepakojums nav bojāts piegādes laikā SIA “JMG druka” atbild par izsūtītās preces kvalitāti.
 2. Ja saņemtā prece ir ar defektu vai neatbilst pasūtītajai, nekavējoties informējiet par to SIA “JMG druka”. Interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv uz norādīto kontakta informāciju nosūtiet SIA “JMG druka” pasūtījuma numuru un īsi izklāstiet problēmu. Ja iespējams, pievienojiet arī preces defekta fotogrāfiju.
 3. Ja, izņemot preci no Omniva pakomāta, ievērosiet iepakojumā kādas neatbilstības vai defektus, lūdzam nekavējoties par to informēt SIA “JMG druka”.

Par interneta vietnes veikals.jmgdruka.lv lietošanas noteikumiem.

 1. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

 

 1. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

 

 1. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni veikals.jmgdruka.lv pieder tikai un vienīgi SIA „JMG druka”. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „JMG druka” un trešajām personām.

 

 1. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „JMG druka”, skatiet mājas vietnes veikals.jmgdruka.lv sadaļā „Kontakti”.

Interneta vietnē www.eveikals.jmg.lv iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

 1. Gadījumos, kad interneta vietnē veikals.jmgdruka.lv pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem veikals.jmgdruka.lv birojā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī – darījums) apliecinoši dokumenti:
  a; Kases čeks;
  b: Preču pavadzīme.
 2. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.
 3. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
  a; Saņemot pasūtīto preci veikals.jmgdruka.lv birojā – pircēja paraksts uz dokumenta;
  b; Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.
 4. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 38.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.
Ielādējas…
 • Grozā nav neviens produkts.